fbpx

Získejte klienty jednoduše!

Najděte cestu k novým klientům, expandujte do zahraničí a budujte svou osobní značku. Ovládněte digitální obchod a škálujte své podnikání se službou GetLeads!

Proč využít služby GetLeads pro vaší společnost?

Pomohli jsme agenturám a dalším byznysům získat zakázky v hodnotě stovek milionů korun. Postaráme se o vyhledání, aktivování a předehřátí relevantních leadů.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Pomůžeme vám s výběrem efektivních obchodních nástrojů, díky kterým získáte nové zakázky a svůj čas využijete na maximum! 

Více o nás zde.

Šetříme váš čas

Šetříme až 60% práce obchodníků. Nestarejte se o zdlouhavé vyhledávání, filtrování zájemců, následné hledání kontaktů atp.. O to se postaráme kompletně my. Zaměřte se čistě na uzavírání předehřátých potenciálních klientů.

Objevíme s vámi nové příležitosti

Zkoušeli jste již oslovovat potenciální klienty skrze Linkedin? Co například skrze PPC na Facebooku? Pracujeme s inovativními nástroji, které vás dostanou před oči dříve nedosažitelných rozhodovatelů.

Pomůžeme vám s expanzí do zahraničí

Digitální obchod nemá hranice. Přidejte se k desítkám dalších klientů, kteří naše služby využívají pro oslovení potenciálních klientů v zahraničí.

Naše služby

Zaujaly vás naše služby, ale nevíte, která je pro vás ta pravá? Potřebujete sestavit balíček služeb na míru? Kontaktujte nás a my s vámi vše probereme a připravíme!

1. balíček: GetLeads pro malé společnosti a freelancery

Nepotřebujete žádnou velkou omáčku kolem. Jde vám o efektivní budování vašeho Linkedinu a generování relevantních konverzací.

Od 12 900 Kč + DPH

2. balíček: Generování leadů skrze Linkedin full

Chcete generovat leady skrze Linkedin, ale zároveň vám záleží i na budování vaší značky a intenzivní optimalizaci vaší obchodní strategie na Linkedinu.

od 19 000 Kč + DPH

3. balíček: Mix moderních obchodních strategií a kanálů

Chcete generovat větší počet leadů a zároveň intenzivně budovat vaší osobní značku. Jde vám o prémiový přístup. Šetříme váš čas a zároveň maximalizujeme potenciál vašich obchodních aktivity.

Od 33 000 Kč + DPH

Školení: Digitální obchod

LinkedIn jako efektivní B2B nástroj

Od 12 000 Kč + DPH

Školení o digitálním obchodě

Chcete, aby se o váš digitální obchod staral váš interní tým? Přesně proto nabízíme hloubkové školení vašeho týmu na míru.

Během 4 nebo 8 hodin vyškolíme váš tým v používání Linkedinu, funkčního prodeje skrze videohovory, tvorbě ebooků a dalších nástrojů digitálního obchodu.

Školení vždy upravujeme na míru znalosti vašeho týmu a vašim požadavkům. Školení je tedy vhodné pro uplné začátečníky i zkušené obchodníky, kteří chtějí dále prohloubit své znalosti. Ozvěte se nám a rádi vám vytvoříme nabídku na míru.

Naše výsledky mluví za vše!

Zpracovali jsme pro vás několik krátkých případových studií, ze kterých pochopíte efektivitu našich služeb a jejich dopad na konkrétní projekty.

Projděte si například krátkou případovou studii o naší spolupráci s Lemonpay. Lemonpay jsme pomohli vygenerovat partnerství za více než 13 milionu korun a stali jsme se efektivnější, než jejich call centrum.