fbpx

Proč LinkedIn

LinkedIn představuje jednu z nejefektivnějších platforem pro obchodní komunikaci a networking. Díky přímému přístupu k rozhodovatelům – jako jsou CEO, majitelé firem a vysoko postavení jednatelé – umožňuje LinkedIn efektivně a bez zbytečných prostředníků navazovat cenné kontakty.

Výhody LinkedInu:

Přímá komunikace:

Na LinkedInu nemusíte čekat na odpovědi z obecných emailů nebo projít několika asistentkami. Máte možnost oslovit klíčové osoby přímo.

Globální dosah:

Celosvětově využívá LinkedIn přes 740 milionů aktivních uživatelů, v ČR je to 1,3 milionu. Proto vám otevírá dveře k novým klientům z celého světa.

Vysoký organický dosah:

Díky tomu, že pravidelně příspěvky tvoří pouze 1 % uživatelů, má LinkedIn obrovský organický dosah. Vaše příspěvky se tak mohou dostat opravdu daleko a oslovit široké publikum.

Konverzní poměr:

Pokud s vámi námi vygenerovaný lead chce schůzku, znamená to, že o vaše služby má zájem. Proto je pak mnohem jednodušší obchod uzavřít. 

Neztrácejte čas a peníze.

Raději vložte důvěru do nás a do inovativních obchodních přístupů. Dosáhněte viditelných výsledků a získejte přístup k zásadním obchodním kontaktům, které podpoří růst vaší firmy.

Další služby

Ovládněte digitální obchod

LinkedIn:
 Školení / webinář​

Newsletter přes LinkedIn

Placená reklama na LinkedInu